UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Może i kontrowersyjna opinia ale winny jest wisielec. Jakby się nie wieszał, to by karetka nie wyjechała. Tu apel do wszystkich planujących samobójstwo. Pamiętaj, następnym razem jak będziesz planował zrobić sobie krzywdę pomyśl, że ktoś obcy może przez ciebie zginąć. Z każdej sytuacji są co najmniej 3 wyjścia.

katnadebili

Anuluj