UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a w Skandynawii karetki prawie w ogóle nie używają sygnałów dźwiękowych tylko świetlnych. światła niebieskie ledowe jak na choince oraz z przodu halogeny bardzo mocne światło którego nie da się nie zauważyć w lusterkach. i wypadków ambulansu tam nie ma bo są z daleka widoczne
vvvvv