UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zamiast pierd... głupoty zajmijcie się swoimi sprawami. I krzyczcie głośno w stronę nieba że ofiara wypadku to nik z waszej najbliższej rodziny. Tyle w tym temacie.

mieszkaniec Elbląga

Anuluj