UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zamiast pierd... głupoty zajmijcie się swoimi sprawami. I krzyczcie głośno w stronę nieba że ofiara wypadku to nik z waszej najbliższej rodziny. Tyle w tym temacie.
mieszkaniec Elbląga
Zamiast pierd... głupoty zajmijcie się swoimi sprawami. I krzyczcie głośno w stronę nieba że ofiara wypadku to nik z waszej najbliższej rodziny. Tyle w tym temacie.
mieszkaniec Elbląga