UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wniosek prosty: na sygnale czy bez, 30 na godzinę, nie więcej. Zwłaszcza do tych wszystkich wiedzących lepiej i komentujących.


Anuluj