UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wniosek prosty: na sygnale czy bez, 30 na godzinę, nie więcej. Zwłaszcza do tych wszystkich wiedzących lepiej i komentujących.
Wniosek prosty: na sygnale czy bez, 30 na godzinę, nie więcej. Zwłaszcza do tych wszystkich wiedzących lepiej i komentujących.