UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ciekawe jak by jednemu czy drugiemu cos sie stalo i karetka by dlugo jechala bo inni kierowcy nie zwracaja uwagi na pojazd uprzywilejowany i im nie ustepuja to co wtedy byscie powiedzieli?!!!!Ze karetka bardzo dlugo jechala i wtedy tez z nimi do sadu????Jestescie lekko porabani.Jak przezyjesz cos takiego na wlasnej skórze to bedziesz mial inne zdanie o kierowcach karetek.narazaja zdrowie i zycie rowniez dla ciebie
Pjhf