UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czyja wina oczywiste. Nie trzeba bylo czekac na werdykt. Trzeba miec odwage by sie przyznac do bledu.
Mukaka
Czyja wina oczywiste. Nie trzeba bylo czekac na werdykt. Trzeba miec odwage by sie przyznac do bledu.
Mukaka