UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I ma facet rację, rozłączyć się, i nie ma problemu. Inna sprawa: jeżeli nie wyraziłem zgody w formie trwałej poprzez podpisanie lub zaakceptowanie warunków umowy nawet drogą mailową, umowa nie jest zobowiązująca, ponieważ takowej nie ma.
eyrghzfhb