UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Biedaka? Niech sie cieszy ze ja go nie zlapalem bo biedy by nie zdazyl zaznac zlodziejskie nasienie do wyplenienia
Biedaka? Niech sie cieszy ze ja go nie zlapalem bo biedy by nie zdazyl zaznac zlodziejskie nasienie do wyplenienia