UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Brawo dla Pana ktory nie jest obojetny na cierpienie zwierzat! Brawo dla "wladzy " ze nie zamietli pod dywan !! Brawo tepic kluskownikow, oby oni tak konali jak te zwierzeta !!!!!

sarenkaelblaska

Anuluj