UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Brawo dla Pana ktory nie jest obojetny na cierpienie zwierzat! Brawo dla "wladzy " ze nie zamietli pod dywan !! Brawo tepic kluskownikow, oby oni tak konali jak te zwierzeta !!!!!
sarenkaelblaska
Brawo dla Pana ktory nie jest obojetny na cierpienie zwierzat! Brawo dla "wladzy " ze nie zamietli pod dywan !! Brawo tepic kluskownikow, oby oni tak konali jak te zwierzeta !!!!!
sarenkaelblaska