UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W jednego tłoka bym to wbił i spalił. Mniammm ale to smacznie wyglada ja o jej palcie ile wlezie hahahahaabahababahahahahahahahah pozdrawia czlowiek detoks.

fasberg

Anuluj