UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W jednego tłoka bym to wbił i spalił. Mniammm ale to smacznie wyglada ja o jej palcie ile wlezie hahahahaabahababahahahahahahahah pozdrawia czlowiek detoks.
fasberg
W jednego tłoka bym to wbił i spalił. Mniammm ale to smacznie wyglada ja o jej palcie ile wlezie hahahahaabahababahahahahahahahah pozdrawia czlowiek detoks.
fasberg