Kiedy ostatnio policjanci złapali kogoś z trawką? Dawno co nie? Teraz tylko dopy na mieście. ktosław
Kiedy ostatnio policjanci złapali kogoś z trawką? Dawno co nie? Teraz tylko dopy na mieście.