UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W miejscowości Wiktorowo i Wikrowo jeżdżą pijani i jakoś tam ich nikt nie łapie a przydałoby się w końcu zaprowadzić tam porządek i wyłapać tych na dwóch gazach w szczególności weekendy wieczorami lub w nocy.


Anuluj