UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Własciciel Dębicy z Gdańska powinien już 5 lat temu zamontowac monitoring na dwóch cmentarzach. Skonczyły by się kradzieże zboczenia etc.
Własciciel Dębicy z Gdańska powinien już 5 lat temu zamontowac monitoring na dwóch cmentarzach. Skonczyły by się kradzieże zboczenia etc.