UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Własciciel Dębicy z Gdańska powinien już 5 lat temu zamontowac monitoring na dwóch cmentarzach. Skonczyły by się kradzieże zboczenia etc.


Anuluj