UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Właściciel sprawę wyjaśnił, a ci sobie przypisują zasługi, żenada. Dalej niech się bawią w wybieranie dzielnicowych roku. Sprawa wyjaśniona, premia będzie i trzynastka, a to już podobno ponad 25 lat od obalenia komuny.