UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To kierowcy z Guliwera jeżdżą bez prawa jazdy? U nich zawsze przeładowane. Jolka oni po Waszym terenie jeżdżą!
To kierowcy z Guliwera jeżdżą bez prawa jazdy? U nich zawsze przeładowane. Jolka oni po Waszym terenie jeżdżą!