UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ty chyba Paweł nigdy w busie na pace nie leciałeś co?wyobrażasz sobie że tam jedzie twój brat, siostra ktokolwiek i wiesz co sie dzieje przy nagłym hamowaniu???I uważasz ze policja zabierając prawko kierowcy szkodzi?komu?


Anuluj