UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Co się porobiło, starosta zabiera prawo jazdy, kiedyś to robił sad, tylko czekać jak o eutanazji będzie pani z okienka w ZUSie decydowała ::D


Anuluj