UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Co się porobiło, starosta zabiera prawo jazdy, kiedyś to robił sad, tylko czekać jak o eutanazji będzie pani z okienka w ZUSie decydowała ::D
Co się porobiło, starosta zabiera prawo jazdy, kiedyś to robił sad, tylko czekać jak o eutanazji będzie pani z okienka w ZUSie decydowała ::D