UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W normalnym kraju bądź dawno temu w Europie kiedy jeszcze obowiązywały normalne cywilizowane zasady, to taki odmęt społeczny dostałby kulkę w łepetynę lub zawisł by na drzewie (chociaż to obraza dla drzewa). A tu tylko grozi DO 10 lat???!!! Co za nienormalne czasy.

KKKK11

Anuluj