UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

przynajmniej poczują, co to areszt. Jak to mówi sąd w Elblągu, za gwałt na kobiecie dostaje się zawiasy, na dziecku, jakąś śmieszną karę. Ale takie "straszne" przestępstwa trzeba karać!


Anuluj