UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

zenaduja - masz rację, na zachodzie to tak zachowują się tylko niepracujący imigranci utrzymujacy się zasiłków, a w obecnej polsce to polacy tak spędzają czas. i tu widać przewagę PRL- u, ktory zdecydowanie lepiej radził sobie z wszelkiego rodzaju patologiami, ktore były marginesem, a dziś to przyzwoity obywatel, placący rachunki i podatki ze swojej niewielkiej pensji, dbający o porządek i uczulony na lamanie prawa jest w mniejszości. Cóż, taką mamy władzę w naszym kraju,


Anuluj