UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mi się w głowie nie mieści jak młode osoby mogą całymi dniami sterczeć przy blokowiskach/w klatkach/parkach, nic kompletnie nie robić tylko chlać i jeszcze (o zgrozo) ludzi zaczepiać. Człowiek w tym wieku powinien poświęcać jak najwięcej czasu i sił aby jakoś te życie ułożyć. Szkoła/kursy/praca, itp. W Niemczech gdzie mieszkam w jednej miejscowości w ciągu dnia roboczego praktycznie młodych ludzi nie widać na ulicach. Każdy pracuje albo się uczy a potem udaje się na kursy/szkolenia, każdy coś robi i nie marnuje czasu, walczy o lepszą przyszłość.
Żenadija