UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Najlepiej nic nie mowic i beda cie uwazac za niepoczytalnego. Hmm moglam nic nie mowic na komisji w zusie to tez bylabym niepoczytalna moze rente bym dostala.


Anuluj