UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Najlepiej nic nie mowic i beda cie uwazac za niepoczytalnego. Hmm moglam nic nie mowic na komisji w zusie to tez bylabym niepoczytalna moze rente bym dostala.
Najlepiej nic nie mowic i beda cie uwazac za niepoczytalnego. Hmm moglam nic nie mowic na komisji w zusie to tez bylabym niepoczytalna moze rente bym dostala.