UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Oczywiste jest, że ŻADEN normalny, zdrowy na umyśle człowiek nie zabija, nie gwałci i nie napada, więc pewnie niedługo wszystkich zwyrodnialców uniewinnią, a nowe wyroki nie będą zapadać, bo przestępcy są przecież chorzy.


Anuluj