UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
wiedzą, Ze w polsce za takie dowcipy nie wyladują w wiezienu, to i wykorzystują slabość naszej temidy. , żeby trafić do więzienia to trzeba ukraść batonik lub nazywać się Dubieniecki.
wiedzą, Ze w polsce za takie dowcipy nie wyladują w wiezienu, to i wykorzystują slabość naszej temidy. , żeby trafić do więzienia to trzeba ukraść batonik lub nazywać się Dubieniecki.