UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

wiedzą, Ze w polsce za takie dowcipy nie wyladują w wiezienu, to i wykorzystują slabość naszej temidy. , żeby trafić do więzienia to trzeba ukraść batonik lub nazywać się Dubieniecki.


Anuluj