UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A po co do aresztu. Chłosta by pośladki spuchły. Przy następnej kradzieży, podwójna ilość batów i delikwentów by się oduczyło kradzieży. I tanio i skutecznie. Do tego publika miała by darmową uciechę oglądając chłostę. Pręgierz powinien być w każdym mieście jako symbol odstraszania od dokonywania kradzieży i dewastacji.

JankoMuzykant

Anuluj