UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A ja wysyłam przez poczte polską rowery, przesyłka pobraniowa-klient widzi co odbiera i jest gut, a nie jakieś wpłacanie na konto i odbieranie kota w worku
ttt
A ja wysyłam przez poczte polską rowery, przesyłka pobraniowa-klient widzi co odbiera i jest gut, a nie jakieś wpłacanie na konto i odbieranie kota w worku
ttt