UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A ja wysyłam przez poczte polską rowery, przesyłka pobraniowa-klient widzi co odbiera i jest gut, a nie jakieś wpłacanie na konto i odbieranie kota w worku

ttt

Anuluj