UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kiedyś pijanym rowerzystom milicjant wykręcał wentylki i fajnie było a teraz za kraty nadgorliwi by posłali kraj absurdów.
Podpiwek56
Kiedyś pijanym rowerzystom milicjant wykręcał wentylki i fajnie było a teraz za kraty nadgorliwi by posłali kraj absurdów.
Podpiwek56