UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kiedyś pijanym rowerzystom milicjant wykręcał wentylki i fajnie było a teraz za kraty nadgorliwi by posłali kraj absurdów.

Podpiwek56

Anuluj