UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dlaczego nie widać, że ma dozór elektroniczny? Taka opaska powinna być doskonale widoczna i rzucająca się w oczy dla każdego, który obok takiego gościa przechodzi. Dlaczego na nodze? Przestępców należy wyróżniać, należy im się!