UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dlaczego nie widać, że ma dozór elektroniczny? Taka opaska powinna być doskonale widoczna i rzucająca się w oczy dla każdego, który obok takiego gościa przechodzi. Dlaczego na nodze? Przestępców należy wyróżniać, należy im się!


Anuluj