UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

i znowu nic mu nie zrobią. .. może najwyższy czas przetrzeć oczy i zauważyć, że obecny system kar się nie sprawdza. Czekają chyba aż kogoś rozjedzie po pijaku. .. karą powinno być np. sprzątanie ulic przez pół roku a nie założyli jakąś opaskę, która w ogóle nie jest użyteczna skoro i tak przypadkiem go złapali

anahana

Anuluj