UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To wina dopalaczy, powodują wzmożoną agresję, gówniarze stoją w okolicach sklepu i zaczepiają ludzi, zamknąć to w końcu a sprzedawców dopalaczy na szafot.


Anuluj