UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To jest nienormalne prawo w Polsce- wystarczy, że ktoś jest niepoczytalny, albo psychicznie chory to natychmiast zostaje uniewinniony. Trafia na miesiąc, albo na pare miesięcy do szpitala dla czubków, wychodzi i dalej morduje, albo gwałci. I znów to samo, w kółko. Takich psychicznych, niepoczytalnych należy zamknąć do końca życia w więzieniu, aby znów nie popełnili zbrodni.
Bożestrzeżodpsycholi