UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

SŁYSZELIŚCIE żeby Niemcy, Szwedzi, Norwegowie, Hiszpanie, kraje zachodnie zajmowały się drobnym przemytem czy zatrudnianiem tak zwanych słupów ? To tylko zasr, na polska jest takim podłym krajem gdzie człowiek nie ma na minimum socjalne, brak mu na utrzymanie i kształcenie dzieci więc musi kombinować wbrew prawu żeby z głodu nie zdechnąć.

POsrańcy.PO

Anuluj