UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
SŁYSZELIŚCIE żeby Niemcy, Szwedzi, Norwegowie, Hiszpanie, kraje zachodnie zajmowały się drobnym przemytem czy zatrudnianiem tak zwanych słupów ? To tylko zasr, na polska jest takim podłym krajem gdzie człowiek nie ma na minimum socjalne, brak mu na utrzymanie i kształcenie dzieci więc musi kombinować wbrew prawu żeby z głodu nie zdechnąć.
POsrańcy.PO