UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

przecież to jakaś pokazówa, co to w ogole są za fajki. opakowanie jakies kolorowe, nigdzie na wschodzie takiego dziwadla nie widzialem


Anuluj