UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
przecież to jakaś pokazówa, co to w ogole są za fajki. opakowanie jakies kolorowe, nigdzie na wschodzie takiego dziwadla nie widzialem
przecież to jakaś pokazówa, co to w ogole są za fajki. opakowanie jakies kolorowe, nigdzie na wschodzie takiego dziwadla nie widzialem