UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

musieli dostać cynk pod Kwidzynem albo specjalnie zrobili pokazówkę Straż graniczną ktoś musi bezwzględnie kontrolować bo niby jakim cudem szlugi przejechały przez granice i nagle połapali się w Kwidzyniu? Przypadek ? A może korupcja i łapówy ? Nie jedna menda sg już za to siedzi albo została wyrzucona na zbity pysk.

DżygitHan

Anuluj