UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
ZA komuny to wisiałby na milion procent była kara śmierci, ,, ,stosowana nawet za złodziejstwo, ale prawo jest teraz pobłażliwe przykładów tysiące. za jakiś batonik więzienie za mandaty więzienie za gwałty przekręty milionowe pobicia ze skutkiem śmiertelnym zawiasy, jak masz kase to się wykupisz, papugi za kase robią cuda, prawda? panie NOWAK>? winny ale nie do ukarania tak funkcjonuje Państwo w Państwie.
sprawiedliwosc