UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Na roboty wyslac (ciezkie, kopalnia itp. ) Dlaczego za jego pobyty w pace mamy placic? Niech pracuje codzinnie i tak przez wiele lat.

sroba

Anuluj