UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na roboty wyslac (ciezkie, kopalnia itp. ) Dlaczego za jego pobyty w pace mamy placic? Niech pracuje codzinnie i tak przez wiele lat.
sroba
Na roboty wyslac (ciezkie, kopalnia itp. ) Dlaczego za jego pobyty w pace mamy placic? Niech pracuje codzinnie i tak przez wiele lat.
sroba