UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak można po wszystkim przyznać się że piło się podczas jazdy alkohol :), Brak dowodów brak winy, powinni go przebadac
Jak można po wszystkim przyznać się że piło się podczas jazdy alkohol :), Brak dowodów brak winy, powinni go przebadac