UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jest jakaś nagonka na to miasto, czy po prostu to jest miasto jakichś degeneratów i patologii? Braniewo ma ledwie 18 tyś. mieszkańców, a 2/3 opisywanych tu wykroczeń pochodzi z tej miejscowości.


Anuluj