UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jest jakaś nagonka na to miasto, czy po prostu to jest miasto jakichś degeneratów i patologii? Braniewo ma ledwie 18 tyś. mieszkańców, a 2/3 opisywanych tu wykroczeń pochodzi z tej miejscowości.
Jest jakaś nagonka na to miasto, czy po prostu to jest miasto jakichś degeneratów i patologii? Braniewo ma ledwie 18 tyś. mieszkańców, a 2/3 opisywanych tu wykroczeń pochodzi z tej miejscowości.