UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

tak nieprawidłowej postawy przy mierzeniu prędkości powinni się wstydzić i nawet nie wstawiać w internet takiego zdjęcia. .

wiemcoijak

Anuluj