UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szkoda trochę że nie zgodziła się na "współpracę", po czym nie zadzwoniła po policję żeby czekali już u niej w domu, gdy gnój przyjdzie po pieniądze.

Edek..

Anuluj