UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Szkoda trochę że nie zgodziła się na "współpracę", po czym nie zadzwoniła po policję żeby czekali już u niej w domu, gdy gnój przyjdzie po pieniądze.
Edek..
Szkoda trochę że nie zgodziła się na "współpracę", po czym nie zadzwoniła po policję żeby czekali już u niej w domu, gdy gnój przyjdzie po pieniądze.
Edek..