UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a czy już wszedł w zycie przepis na temat przewożenia dzieci w fotelikach?? że dzieci powyżej 152cm nie musza już jeździć z tyłu w foteliku??
zdezorientowany
a czy już wszedł w zycie przepis na temat przewożenia dzieci w fotelikach?? że dzieci powyżej 152cm nie musza już jeździć z tyłu w foteliku??
zdezorientowany