UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

a czy już wszedł w zycie przepis na temat przewożenia dzieci w fotelikach?? że dzieci powyżej 152cm nie musza już jeździć z tyłu w foteliku??

zdezorientowany

Anuluj