UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tygodnik chyba ty nie byles na zachodzie. Mozesz jechac szybko np. w Niemczech ale tylko na autobanie i tez trzeba patrzec czy niema ograniczenia predkosci. Na skandynawi tez jezdzi sie z glowa To nie Rosja lub Ukraina!!!


Anuluj