UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No nie, no naprawdę szkoda. A nie szkoda było myśleć wcześniej? Swoją drogą. .. to dobitnie świadczy o tym, jak wielu kierowców miało w poważaniu obowiązujące przepisy jeszcze z przed ich zaostrzenia.

mikmik

Anuluj