UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Najlepiej wsadzić 63-latka i mieć spokój a gdzie domniemanie niewinności znam tego Pana i bede za nim murem stała jak bedzie trzeba go bronić. Córeczka z kochanym konkubentem oraz żoneczką chcą sie pozbyć człowieka z domu to najlepiej zrobić z niego kryminalistę znęcania psychicznego nie da sie udowodnić a domek za free bedzie pogratulować kochanej psełdo rodzince. Oprócz tego zastraszają pozostałą rodzinę zeby w zadnym wypadku nie stali po stronie ojca, dziadka, teścia. WSTYD !!!!!