UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Gdzie się podziali obrońcy degeneratów, dlaczego nie piszą " dajcie pracy"? No nieroby, do klawiatury i jęczeć, że to z głodu i biedy.


Anuluj