UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Gdzie się podziali obrońcy degeneratów, dlaczego nie piszą " dajcie pracy"? No nieroby, do klawiatury i jęczeć, że to z głodu i biedy.
Gdzie się podziali obrońcy degeneratów, dlaczego nie piszą " dajcie pracy"? No nieroby, do klawiatury i jęczeć, że to z głodu i biedy.