UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

gdyby młody śmieć trafił na kogoś broniącego się nożem to może byłoby po śmieciu. Tylko ten co się bronił w tym zdegenerowanym kraju miałby problem.

moooruus

Anuluj