Kompozycja przepiękna jednak proponuję nie robić nie zdjęć w ostrym świetle. pozdrawiamMarcus_Aurelius
Kompozycja przepiękna jednak proponuję nie robić nie zdjęć w ostrym świetle. pozdrawiam