UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

a moim skromnym zdaniem pani Ola ma braki w rysunku i to spore raczej są to przeciętne prace jest tylu świetnych gruntownie wykształconych artystów po ASP w Krakowie czy Warszawie a promuje się przeciętność

wafel1234

Anuluj