UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a moim skromnym zdaniem pani Ola ma braki w rysunku i to spore raczej są to przeciętne prace jest tylu świetnych gruntownie wykształconych artystów po ASP w Krakowie czy Warszawie a promuje się przeciętność
wafel1234