UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

zywkle wiesniaki i poco to zamieszczac na elblaskiej stronie ? to az wstyd turystom odechce sie tu przyjezdzac a fujjjj

anulka

Anuluj