UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jedno wydarzenie w skali kraju macie Państwo już za sobą. Nie wciskajcie ludziom ciemnoty, że Jazzbląg ma jakiekolwiek szanse na ogólnopolski aplauz. Takich festiwali jest Polsce kilkadziesiąt, z gwiazdami pokroju David Sanborn, Joey De Francesco, Jack De Johnette. Proponuję myśleć najpierw o najbliższej okolicy a nie silić się na wydarzenie w Polsce bo to śmieszne jest. w spisie festiwali Jazz Forum 2014 nawet wzmianki nie ma o Jazzblągu. Ktoś zapomniał albo nie pomyślał, bo i po co, ciemny lud elbląski to kupi przecież. Miało być tak pięknie a wyszło jak zawsze.

Jazzinelblag

Anuluj